.

מייסדת מרחב 
״להוציא לאור את עולמך הפנימי״

לירון אליהו מציגה:

״לרפא מהשורש״

איך להשתחרר מהחסמים שמעכבים אותנו
באמצעות נשימה מעגלית

ומ-18 מפגשי לימוד מפילי אסימונים!

בלי לצבור ידע שלא יורד לפרקטיקה, בלי להשקיע אלפי שקלים בקורסים שלא נשתמש בהם,
ובלי לאסוף תעודות שרק מקשטות לנו את הקירות בבית

להרשמה לתוכנית ״לרפא מהשורש״
לחצו על הכפתור ותועברו מיד אל טופס ההרשמה

אם אתם מרגישים רצון עז לשנות ולשפר את מציאות חייכם, אם אתם מחפשים תהליך שמביא תוצאות אמיתיות,
אז בטח תשמחו לשמוע שבעזרת תוכנית ״לרפא מהשורש״:

תשתחררו מכל מה שחסם או תקע אתכם במהלך השנים ותחוו תחושה של מימוש עצמי מלא.
תפסיקו להיות מנוהלים על ידי גורמים חיצוניים ותצליחו להתמודד בקלות עם רגשות ״קשים״ כמו עצב, פחד או כעס. 
לא תצטרכו לחפש עזרה חיצונית שתעזור לכם לקום על הרגליים, אתם הולכים לקבל את כל הכלים לעזור לעצמכם. 
תשפרו את כל מערכות היחסים בחיים שלכם ותהיו בחמלה, אהבה ואהדה עם כל אדם שתפגשו במהלך הדרך. 

תרכשו המון ידע וכלים ליצור שינוי עמוק ושורשי בחייכם ולא תצטרכו לבזבז יותר כסף על סדנאות וטיפולים נוספים.

תפרצו את גבולות עצמכם, תצליחו להגשים חלומות ושאיפות ותתחילו לחיות בתשוקה וחיבור עצמי גבוה!

 בואו נדבר על זה רגע ...

מהם 2 הטעויות שאנשים עושים כשהם מחליטים לטפל בעצמם?


אחרי 15 שנה ניסיון בתחום הטיפול, אני יכולה להגיד שישנן 2 טעויות מרכזיות שאנשים עושים שוב ושוב, אני מאמינה שבעזרת הכלים הנכונים, אפשר להימנע מהן ולחיות חיים טובים ומאושרים:

 

הטעות הראשונה: אנשים הולכים לטיפול כשהם מרגישים שהמצב הנפשי שלהם גרוע עד כדי כך שהם לא מסוגלים להמשיך לתפקד. ואני שואלת, למה לחכות שהבעיה תגדל והכאב יהיה קשה מנשוא? אם לדוגמא, בעל עסק יילך לייעוץ עסקי כשהוא נמצא לפני פשיטת רגל, יהיה כמעט בלתי אפשרי לעזור לו וקרוב לוודאי שהוא יצטרך לעבוד קשה מאוד כדי לשקם את העסק שלו. לכן ההמלצה שלי אליכם היא שמספיק שיש לכם את הרצון לשפר את חייכם, לבנות מערכת זוגית טובה, למצוא קריירה מתאימה ולחיות חיים של קלילות ושמחה, כדי שתוכלו למצוא את המסגרת המתאימה לכם וליצור את השינוי שאתם כה מייחלים לו. אל תחכו לרגע שהכל יקרוס ואתם תאבדו את עצמכם בתוך סערת רגשות שיהיה לכם מאתגר לצאת ממנה. אם אתם יודעים שיש משהו בחיים שלכם שצריך להשתנות, בואו נשנה אותו עכשיו.

 

הטעות השנייה: לא להתמיד בטיפול. רוב האנשים מאוד מתלהבים בתחילת תהליך הטיפול, הם מגיעים מלאי מוטיבציה, כוח רצון וחשק עז לעזור לעצמם. אבל במהלך הדרך, הווליום יורד והם מתחילים להתעייף. במקום ליישם את הכלים שהם קיבלו ולהתחיל להשתמש בהם, הם מחפשים גירויים אחרים, נרשמים לסדנאות נוספות ולומדים ידע נוסף כדי להעשיר את ארגז הכלים שלהם. הבעיה מתחילה כאשר יש ברשותם יותר מדי ידע שהם לא משתמשים בו. ובמצב כזה נוצר בלבול שלא מאפשר לנו להזין את הנשמה. לכן ההמלצה שלי אליכם היא ברגע שהתחלתם תהליך טיפול, תתמסרו אליו ותתמקדו בו, אל תקפצו מקורס לקורס. יש משפט חכם שאומר ״תפסת מרובה לא תפסת״ והפירוש שלו הוא שלעיתים אנחנו מנסים להשיג הרבה דברים בבת אחת ולבסוף אנחנו לא מצליחים להשיג שום דבר וגרוע מכך - מאבדים את מה שיש לנו.

 

תזכרו משהו חשוב - כאשר אנחנו מתעסקים בללמוד עוד ועוד קורסים במקום לעצור וליישם את הכלים שיש לנו, זה בסך הכל בריחה. מצב בו אנחנו מעדיפים לא להתמודד עם עצמנו ועם הבעיות שלנו ולכן אנחנו מתרצים שהידע שיש ברשותנו לא מספיק עבורנו.


האמת היא, אחרי שתעברו את התוכנית שבניתי עבורכם - ״לרפא מהשורש״ - אתם לא תצטרכו שום דבר נוסף. למעשה, ריכזתי את כל שנות הניסיון שלי, את כל הכלים המעשיים שעזרו לי ליצור יותר שמחה, קלילות ושפע, פתחו בפניי דלתות והזדמנויות חדשות שהביאו איתן הצלחות מסחררות אל חיי, והכל בתוכנית אחת של 18 מפגשים מעצימים שיקחו אתכם לרמת חיים שעוד לא הכרתם!

מה זה ריברסינג?

 

פירוש המילה ריברסינג הוא להיוולד מחדש.

ריברסינג הוא תהליך של נשימה מעגלית רצופה. במילים אחרות - אין מרווח בין שאיפה לנשימה. היתרון בכלי הזה הוא שבאמצעות הנשימה אנחנו עוקפים את הmind ומגיעים למקור שיצר את החסימה בחיינו. בין אם זה חסימה בזוגיות, בקריירה, מול הילדים או מול המשפחה, אנחנו מציפים את מקור הבעיה דרך נשימות ומשחררים.

 

🧘🏼‍♀🧘🏻‍♂

 

האמת מאחורי התוכנית ״לרפא מהשורש״

 

אני אוהבת את השליחות שלי, ועוד יותר אני אוהבת לשדרג, לשנות וליצור דברים חדשים בעסק. לכן החלטתי שבשנת 2020 אני הולכת לתת ללקוחות שלי את הטוב ביותר. מתוך המקום הזה נולד החיבור של 2 התוכניות הכי מוצלחות ומרפאות שלי: תוכנית ״לרפא מהשורש״ ותוכנית ״ריברסינג״. מתוך הניסיון העשיר שלי, החלטתי שעל מנת להביא תוצאות רצויות אל חיינו, חייב לעשות את השילוב הנהדר הזה: קודם כל להכיר את הבעיה (שלב הכרחי בעיניי), ולאחר מכן לעבור תהליך טרנספורמציה ברמת החוויה בכדי לפתור ולשחרר את החסמים שמלווים אותנו.

 

לכן בתוכנית הנוכחית אני מעניקה לכם בשלב הראשון, 8 שיעורי למידה מעמיקים ויסודיים מתוך עולם הטיפול, שיגרום לכם להבין ולהכיר בבעיה יחד עם תהליכי עומק תודעתיים, משולבים מכל עולמות הטיפול שיש ברשותי.

בשלב השני, אנחנו נכנס לתוך 10 מפגשי ריברסינג עוצמתיים שהולכים לשחרר את כל מה שלא משרת אתכם יותר!  

 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.